طرز تهیه نان سرخ‌کردنی سرخ‌پوستی - روغن بهار

طرز تهیه نان سرخ‌کردنی سرخ‌پوستی

نان سرخ کردنی سرخپوستی

ما در مجله آشپزی بهار طرز تهیه انواع غذای سرخ‌کردنی از گوشه و کنار جهان را به شما آموزش می‌دهیم. نان سرخ‌کردنی سرخ‌پوستی یک غذای سنتی و قدیمی سرخ‌پوستان آمریکا است که بسته به منطقه و قبیله با روش‌ها و مواد اولیه مختلف درست می‌شود. در بعضی مناطق این نان را با مخمر و آرد ذرت درست می‌کنند و در مناطق دیگر در آن تخم‌مرغ یا چربی حیوانی می‌پزند. در این مطلب طرز تهیه نان سرخ‌پوستی ساده با آرد سفید و بیکینگ‌پودر را به شما اموزش می‌دهیم.

 

مواد لازم برای تهیه نان سرخ‌کردنی سرخ‌پوستی

دو نیم فنجان آرد

۲/۱ قاشق چای‌خوری نمک

۱ قاشق چای‌خوری بیکینگ پودر

۴/۱ قاشق چای‌خوری شکر

روغن سرخ‌کردنی بهار الماس خرید از دیجی کالا

۱ فنجان شیر گرم

 

 

طرز تهیه نان سرخ‌کردنی سرخ‌پوستی

روغن را در یک تابه سنگین و بزرگ بریزید و روی حرارت بگذارید تا گرم شود.

در یک ظرف ، آرد، نک و بیکینگ پودر را با هم الک کنید. در یک کاسه بزرگ دیگر شکر را در شیر حل کنید و سپس مخلوط آرد را کم‌کم به آن اضافه کنید تا و مواد را خوب با هم مخلوط کنید تا یک خمیر یک‌دست به دست بیاید.

حالا خمیر را روی سطحی پهن کرده و به شکل دایره برش بزنید. سپس خمیرهای دایره‌ای شکل را در روغن داغ سرخ کنید تا طلایی – قهوه‌ای و ترد شوند. نان‌ها را گرم سرو کنید.

در گذشته این نان‌ها را با خوراک‌های مختلف می‌خوردند یا روی آن عسل می‌ریختند و برای صبحانه مصرف می‌کردند. اما می‌توان فقط یک تکه کره کوچک روی آن پخش کرد که بسیار خوشمزه است.

گزینه دیگر برای استفاده از این نان افزودن کمی فلفل چیلی، یک تکه پنیر کوچک، کاهو و گوجه فرنگی روی آن است تا یک ساندویچ سالم تهیه کنید. شما می‌توانید با این نان انواع ساندویچ‌های گیاهی و گوشتی را تهیه کنید.

 

غذاهای مشابه