طرز تهیه نان سرخ‌شده سرخ‌پوستی - روغن بهار

طرز تهیه نان سرخ‌شده سرخ‌پوستی

نان سرخ‌شده سرخ‌پوستی

ما در مجله آشپزی بهار طرز تهیه انواع غذای سرخ‌کردنی از گوشه و کنار جهان را به شما آموزش می‌دهیم. نان سرخ‌شده سرخ‌پوستی یک غذای سنتی و قدیمی سرخ‌پوستان آمریکا است که بسته به منطقه و قبیله با روش‌ها و مواد اولیه مختلف درست می‌شود. در بعضی مناطق این نان را با مخمر و آرد ذرت درست می‌کنند و در مناطق دیگر در آن تخم‌مرغ یا چربی حیوانی می‌پزند. در این مطلب طرز تهیه نان سرخ‌شده سرخ‌پوستی ساده با آرد سفید و بیکینگ‌پودر را به شما آموزش می‌دهیم.

 

مواد لازم برای تهیه نان سرخ‌شده سرخ‌پوستی

دو و نیم فنجان آرد

۲/۱ قاشق چای‌خوری نمک

۱ قاشق چای‌خوری بیکینگ پودر

یک چهارم قاشق چای‌خوری شکر

۱ فنجان شیر گرم

روغن سرخ‌کردنی بهار الماس خرید از دیجی کالا

 


 

طرز تهیه نان سرخ‌شده سرخ‌پوستی

روغن سرخ‌کردنی بهار الماس را در یک تابه سنگین و بزرگ بریزید و روی حرارت بگذارید تا گرم شود. دلیل استفاده از روغن سرخ‌کردنی این است که نان سرخ‌شده سرخ‌پوستی به روش سرخ کردن عمیق تهیه می‌شود و در این روش روغن باید کاملا داغ باشد. روغن سرخ‌کردنی بهار الماس نقطه دود بالایی دارد که باعث می‌شود غذا بوی بد سوختگی نگیرد و مواد سرطان‌زا تولید نکند.

در یک ظرف، آرد، نمک و بیکینگ پودر را با هم الک کنید. در یک کاسه بزرگ دیگر شکر را در شیر حل کنید و سپس مخلوط آرد را کم‌کم به آن اضافه کنید تا و مواد را خوب با هم مخلوط کنید تا یک خمیر یک‌دست به دست بیاید.

حالا خمیر را روی سطحی پهن کرده و به شکل دایره برش بزنید. سپس خمیرهای دایره‌ای شکل را در روغن داغ سرخ کنید تا طلایی – قهوه‌ای و ترد شوند. نان‌ها را گرم سرو کنید.

در گذشته این نان‌ها را با خورش‌های مختلف می‌خوردند یا روی آن عسل می‌ریختند و برای صبحانه مصرف می‌کردند. اما می‌توان فقط یک تکه کره کوچک روی آن پخش کرد که بسیار خوشمزه است.

گزینه دیگر برای استفاده از این نان افزودن کمی فلفل چیلی، یک تکه پنیر کوچک، کاهو و گوجه فرنگی روی آن است تا یک ساندویچ سالم تهیه کنید. شما می‌توانید با این نان انواع ساندویچ‌های گیاهی و گوشتی را درست کنید.
 

غذاهای مشابه